Školní družina

Do školní družiny se mohou přihlásit žáci na základě Kritérií pro přijetí žáka do školní družiny, která jsou součástí Vnitřního řádu ŠD. (viz.kapitola Školní dokumenty). Při činnosti organizované mimo objekt družiny zodpovídá vychovatelka družiny za bezpečnost do počtu 25 žáků. V tomto případě ji při dozoru nad žáky pomáhá jiný pedagog nebo rodič.
Ranní družina je v provozu od 6.30 do 7. 30. Provozní doba odpolední družiny je do 17.00 hodin.
Vychovatelka realizuje výchovně vzdělávací činnost formou odpočinkové, rekreační a zájmové činnosti a v přípravě na vyučování.
Rozsah docházky a způsob odchodu přihlášeného žáka k pravidelné docházce do družiny sdělí rodiče písemně na zápisním lístku.

Omluvu nepřítomnosti žáka v družině, odchylky od docházky žáka nebo způsobu odchodu sdělí rodiče písemně vychovatelce. Předem známou nepřítomnost žáka v družině oznámí rodiče též písemně.

Za bezpečnost žáků ve školní družině odpovídá vychovatelka ŠD. A to od příchodu žáka až do odchodu žáka z družiny.
Při všech činnostech ŠD dodržuje vychovatelka bezpečnostní a hygienické zásady zakotvené ve vnitřním řádu školy.

V družině se vede tato dokumentace :
- zápisový lístek pro žáky, kteří jsou přihlášeni k pravidelné docházce
- přehled výchovně vzdělávací práce

Výše úplaty

Měsíční výše úplaty je stanovena :
200,- Kč na jednoho žáka zařazeného ve školní družině
100,- Kč u žáka, který se činnosti ŠD účastní jen částečně

Úplata za ŠD je splatná pololetně vždy k 31.10. a 31.5. na účet školy:

294 626 411 / 0300

Šablony I

Základní škola Mochov, okres Praha - východ

Na Dolejšku 287, 250 87 Mochov

e-mail: zs.mochov@seznam.cz
datová schránka:pvkmpwy

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek.
Home ZŠ MOCHOV

Created by © 2011 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy